mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Tester szczelności 4071
Kod produktu: UG0200471
Produkt wycofany z oferty
Product unavailable

  • Tester szczelności 4071

Tester szczelności 4071 przeznaczony jest do kontroli szczelności w instalacjach gazowych. Kontrolę można przeprowadzać samemu tak często, jak to potrzebne. Pozwala on na szybką kontrolę urządzeń gazowych i całej instalacji za testerem szczelności. Nieszczelność w układzie pokazują pęcherzyki widoczne w okienku wziernika. Wystarczy nacisnąć przycisk od góry i zobaczyć, czy w przeźroczystym pojemniku pojawiaja się pęcherzyki.

 

Tester przeznaczony do stosowania w ionstalacjach gazowych typu  propan lub butan pracujących pod ciśnieniem max. do 2 barów -  w pojazdach kempingowych i łodziach.

Wymiary wys. 93 mm, szer. 85mm, głębokość 30mm, waga 0,19g.

Przyłącze 8mm. Montaż za reduktorem w skrzyni gazowej.

Instrukcja montażu w języku polskim.

 


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.