mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Przedłużacz 12V do zapalniczki
Kod produktu: 324/071
Cena
74,00 zł

  • Przedłużacz 12V do zapalniczki
  • kabel kempingowy 12V

Kabel przedłużający 12V do zapalniczki, 8A/12-24V, przewód spiralny 2 x 0,75 mm², długość 0,6 - 3 m,  z uniwersalną wtyczką  8A i gniazdkiem o średnicy wewnętrznej Ø 21 mm ("duże"). Wtyczka ma zdejmowaną czerwoną nasadkę umożliwiającą podłączenie do gniazdka "dużego" typowego dla samochodów osobowych oraz do gniazdka "małego"  stosowanego w pojazdach kempingowych. Zdejmowana nasadka została oznaczona strzałką na zdjęciu.

kabel kempingowy 12V

 

akcesoria kempingowe

 


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.