mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Skrzynka na akumulator uniwersalna
Kod produktu: 96487
Cena
144,00 zł

  • Skrzynka na akumulator uniwersalna
  • skrzynka
  • skrzynka
  • skrzynka
  • skrzynka

Uniwersalna skrzynka do różnych zastosowań: jako ochronny pojemnik na akumulator, na narzędzia, na chemiczne środki czyszczące itp. Z wygodnymi uchwytami do przenoszenia, z przegrodą wewnątrz, którą można przestawiać albo całkiem wyciągnąć, z otworami wentylacyjnymi w pokrywie. Wielkość zewnnątrz 225*254*465 mm, wewnątrz 170*240*395 mm. Czarne tworzywo odporne na kwas i benzynę. Z pasem mocującym.

 

skrzynka

skrzynka

 

skrzynka

 

skrzynka


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.