mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Stojak na talerze z gumowymi przekładkami
Kod produktu: 31115
Cena
116,00 zł

  • Stojak na talerze z gumowymi przekładkami
  • stojak kempingowy na talerze
  • stojak kempingowy na talerze
  • Stojak na talerze Froli
  • Stojak na talerze Froli

Stojak na talerze z gumowymi przekładkami do bezpiecznego przechowywania i przewożenia naczyń. Podstawa jest rozsuwana  (fi 200-300mm) i można ją dopasować do talerzy różnej wielkości. Boki stojaka są zdejmowane, co ułatwia przechowywanie. Spód ma gumowe  nóżki, które znacznie ograniczają możliwość przesuwania się stojaka podczas jazdy kampera/ przyczepy. Stabilna, solidna konstrukcja.

Przeznaczony na 8 talerzy. Zawiera 7 przekładek z miękkiej gumy. Wysokość 145mm, szer od 200 do 300mm.

Produkt firmy Froli, made in Germany.

 

 

stojak kempingowy na talerze

 

stojak kempingowy na talerze

 

Stojak na talerze Froli

 

Stojak na talerze Froli

 

 


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.