mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Taśma LED wodoodporna SMD3528
Kod produktu: 000150
Cena
24,00 zł

  • Taśma LED wodoodporna SMD3528

Taśma LED to nowoczesne i ekonomiczne źródło światła.Taśma wodoodporna. 60 LED na metr taśmy. Zasilanie 12V DC - jasne światło bez migotania. Elastyczna.  Z taśmą klejącą do naklejenia.

Uwaga!!! Taśma LED nie nadaje się do zasilania bezpośrednio z instalacji samochodowej. Należy ją zasilać poprzez reduktor napięcia LED - 1 reduktor na 1 metr taśmy.

Podana cena dotyczy odcinka 1m. Taśmę docinamy do zamówionej długości, maksymalnie 5 metrów.


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.