mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Środek do czyszczenia namiotów i tkanin
Kod produktu: 45564
Cena
98,00 zł

  • Środek do czyszczenia namiotów i tkanin

Środek do czyszczenia namiotów i tkanin. Czyści szybko i niezawodnie białe i kolorowe namioty, dachy namiotów, plandeki i inne rodzaje tkanin. Czyści ostrożnie i pozostawia film chroniący przed nowymi zabrudzeniami. Usuwa brud, tłuszcz, plamy od pleśni i inne zanieczyszczenia. Do tkanin naturalnych i syntetycznych. Poj. 1 litr.

Sposób użycia:

Przed użyciem dobrze wstrząsnąć. Ok. 50ml środka dodać do 3,5litra wody, czyścić gąbką lub szczotką, dokładnie spłukać czystą wodą. Nie pozwolić, żeby środek zaschnął.


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.