mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Ekspres do kawy CAM1
Kod produktu: 82668
Produkt wycofany z oferty
Product unavailable

  • Ekspres do kawy CAM1

Ekspres do kawy CAM1  jest urządzeniem szczególnie nadającym się do używania na kempingach- małe, zwarte wymiary (w przyczepie/kamperze/przedsionku jest zwykle ograniczona ilość miejsca)  oraz mały pobór prądu (230V, 350W dostosowane do bezpieczników na kempingach). W zestawie z ceramicznym kubkiem, sitkiem wielokrotnego użytku, miarką na kawę.  Ekspres ma dwie wylewki, dzięki czemu można podstawiać 2 mniejsze kubki na raz.


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.