mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Zbiornik na wodę 70l
Kod produktu: 300/025
Produkt wycofany z oferty
Product unavailable

  • Zbiornik na wodę 70l
  • zbiornik
  • zbiornik

Zastosowanie: kampery, przyczepy, łodzie, domki letniskowe, ... Przeznaczony do wody czystej.
Solidny zbiornik na wodę  wysokiej jakości, z praktycznym dużym otworem o średnicy 15.5 cm. Duży otwór ułatwia włożenie dowolnej instalacji wodnej, np. pompek, do zbiornika oraz umożliwia włożenie ręki i dokładne umycie zbiornika od środka.

W zestawie zbiornik, uszczelki, elementy do podłączenia wody pobieranej, uchwyty mocujące zbiornik.

Opatentowany system. Zbiornik ma tylko jeden otwór zakręcany czerwoną zakrętką widoczny na zdjęciu. Inne otwory, np. do nalewania i pobierania wody (jeśli jest taka ptrzeba) wykonuje się wiertarką w potrzebnym miejscu. Króćce widoczne na zdjęciu nie mają otworów- są szczelnie zamknięte i można je wykorzystac według swoich potrzeb.

Do zamontowania na stałe wewnątrz pojazdu w pozycji poziomej lub pionowej.

Wymiary: wysokość 24cm,
szerokość 70cm,
głębokość 47cm

 

Pojemność: 70 litrów

Produkt firmy FIAMMA specjalizującej się w produkcji przeróżnych arykułów kempingowych.

 

 

 

zbiornik

 

zbiornik


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.