mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Adapter do lekkiej butli kompozytowej
Kod produktu: BP001
Cena
139,00 zł

  • Adapter do butli BP kompozytowej
  • części kempingowe
  • części kempingowe
  • adapter BP

Adapter do butli gazowej lekkiej (kompozytowej). Umożliwia szybkie i łatwe podłączenie do urządzeń i instalacji gazowych. niezwykle łatwy w montażu dzięki systemowi '' click-on''. Zajmuje bardzo mało miejsca i jest w pełni bezpieczny.

Nie zmniejsza ciśnienia gazu. Służy do automatycznego podłączenia do lekkich butli gazowych BP "gas light" oraz Amerigas "Nano"  do instalacji gazowych. Do niego podłącza się  reduktor odpowiedni do danej instalacji w pojeździe.

 

części kempingowe

 

części kempingowe

 

adapter BP


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.