mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Sani clean- dezynfekcja przedmiotów, np. desek sedesowych
Kod produktu: 76359
Produkt wycofany z oferty
Product unavailable

  • Sani clean- dezynfekcja przedmiotów, np. desek sedesowych

Sani clean- Carysan- Bi-koncentrat- nowoczesny spray dezynfekujący na podróż. Działa przeciw bakteriom, grzybom, wirusom, HIV, żółtaczka A, B i C. Nowoczesny środek opracowany według dyrektyw 93/42/EWG dla produktów medycznych klasy IIa CE nr.0318 jest idealnym, szybkodziałającym środkiem dezynfekującym do zastosowań w domu i podczas podróży. Sani Clean zwiększa bezpieczeństwo podczas korzystania z urządzeń sanitarnych. Buteleczka wygodna do noszenia w torebce, kieszeni.

Stosowanie: Zewnętrzne powierzchnie spryskać, pozostawić na krótko do zadziałania, następnie wytrzeć papierem lub chusteczką.
Zawartość: 60 ml.


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.