mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Zestaw solarny 80W do kampera/przyczepy
Kod produktu: 000127
Cena
899,00 zł

  • Zestaw solarny 80W do kampera/przyczepy

Kompletny zestaw do ładowania akumulatora pojazdu energią słoneczną. Oferujemy montaż w naszym serwisie w cenie 350zł netto.

Zestaw zawiera:

1. Monokrystaliczny panel słoneczny 80W
2. Regulator ładowania PWM 10A 12V
3. Komplet uchwytów montażowych do panela słonecznego
4. Przejściówka dachowa na przewody

Monokrystaliczny panel słoneczny MH80 80W

Zaawansowana technologia, znakomita jakość. Panele słoneczne serii MH cechują się bardzo wysoką wydajnością oraz odpornością na wszelkie warunki atmosferyczne jak grad, lód czy wysoka wilgotność. Panele są niezawodne, ponadto posiadają 25-letnią gwarancję wydajności.Panel jest zainstalowany w lekkiej anodyzowanej, aluminiowej ramie co ułatwia instalację na dachach, łodziach, przyczepach campingowych czy domkach letniskowych. Specjalnie utwardzana szyba czołowa doskonale zabezpiecza fotoogniwo przed gradem jak i również charakteryzuje się świetną transmisją światła. Całkowicie laminowana powierzchnia. Panele można łączyć równolegle w celu zwiększania mocy.

Specyfikacja:

Prąd ładowania: 4.65A
Prąd zwarciowy: 5.2A
Wymiary: 1205x 545x 35 [mm]
Waga: 8.5kg
Napięcie nominalne: 17V
Napięcie jałowe: 21V

Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.